_ Start

_ Firma

_ Oferta

_ Informacje

_ Asortyment

_ Promocje

_ Badania

_ Kontakt


........ Pomysł ukierunkował naukę.

........ Zakupione maszyny nadały precyzję działaniom.

........ Doświadczenie budowlane dopełniło profesjonalizm.

........ Odpowiedzialność kazała zadbać o zdrowie.

........ I tak powstała nasza firma.


Spółka GRANITOS jest zakładem produkcyjno-handlowym specjalizującym się w wyrobach z kamienia naturalnego, w szczególności z granitu i marmuru. Wyposażenie w zaawansowany technicznie sprzęt do obróbki kamienia oraz wdrożony system zarządzania i wewnętrznej kontroli jakości pozwalają nam spełniać zarówno wysokie standardy przemysłowe jak również wszelkie wymagania klientów.

Posiadamy maszynę cyfrową CNC do obróbki kamienia, dzięki której zapewniamy precyzję wykonania nawet do 0,5 mm. Jednocześnie nie stanowi dla nas przeszkody wykonanie projektów zawierających różnego rodzaju łuki, otwory, frezowania, elementy grawerowane, płaskorzeźby i inne.

Jako że kamień, oraz inne materiały powszechnie stosowane, zawierają naturalne pierwiastki promieniotwórcze, wprowadzone zostały polskie oraz europejskie normy, wyznaczające promieniowanie graniczne, bezpieczne dla zdrowia. Dotyczy to wszystkich materiałów, w tym wszystkich elementów kamiennych, stosowanych w budownictwie (zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków). W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów wykonanujemy badania promieniotwórczości naturalnej kamieni przez nas oferowanych.
/Więcej w zakładce Badania./

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i duże przedsiębiorstwa, zapewniając jednocześnie usługi produkcji i montażu.

Rozumiemy, że nasz sukces zależy od Państwa długoterminowego poparcia, dlatego też naszym głównym priorytetem jest jakość wykonywanych usług. Chętnie podejmiemy się realizacji Państwa projektów, zapewniając przy tym fachową poradę, tak by w pełni wydobyć piękno, dostojność oraz unikatowość kamienia.logo granitos

GRANITOS Sp.z o.o.
ul. Gliwicka 165
44-207 Rybnik
tel. 032 426 50 42


office@granitos.pl
www.granitos.pl


Zapraszamy do salonu

od poniedziałku
do piątku
od 8.00 do 16.00

__ START ___ OFERTA ___ ASORTYMENT ___ BADANIA ___ KONTAKT __
Indywidualna Granity Info
Kamieniarze Marmury Oferta
Architekci Wyroby Słownik
Firmy Nagrobki
Inne
Na zamówienie
C 2016 GRANITOS Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.